Ovocné pomazánky s fruktozou

Novinky 2011

Další netradiční ovocné pomazánky (džemy)

Přírodní netradiční ovocné pomazánky z Klášterní officíny s fruktozou vhodné i pro diabetiky. Mají velký podíl ovoce a jsou vyráběny bez přidání konzervantů, stabilizátorů či barviv. Jsou vyrobené z jablek, citronu, fruktozy, pektinu a léčivých bylinek a to ve 6 lahodných variacích: ARONIE, SCHIZANDRA, ČERNÝ BEZ KVĚT, LÍPA KVĚT, IBIŠEK, ZÁZVOR S POMERANČEM. Jsou vhodné všude tam, kde používáte klasické džemy.

Hmotnost : 300 g

Dárková úprava 
Novinky 2010

Netradiční ovocné pomazánky (džemy)

Přírodní netradiční ovocné pomazánky z Klášterní officíny s fruktozou vhodné i pro diabetiky. Mají velký podíl ovoce a jsou vyráběny bez přidání konzervantů, stabilizátorů či barviv. Jsou vyrobené z jablek, citronu, fruktozy, pektinu a netradičních plodů a to ve 4 lahodných variacích: GOJI, RAKYTNÍK, ŠÍPEK a květ RŮŽE. Jsou vhodné všude tam, kde používáte klasické džemy.

Hmotnost : 300 g

Dárková úprava 

Zpět na přehled Zpět na přehled

Novinky 2010

Bylinkové ovocné pomazánky (džemy)

Přírodní bylinkové ovocné pomazánky z Klášterní officíny s fruktozou vhodné i pro diabetiky. Mají velký podíl ovoce a jsou vyráběny bez přidání konzervantů, stabilizátorů či barviv. Jsou vyrobené z jablek, citronu, fruktozy, pektinu a bylinek a to ve dvou lahodných variacích: Máta s citronem a Meduňka s citronem. Jsou vhodné všude tam, kde používáte klasické džemy.

Hmotnost : 300 g

Dárková úprava Novinky 2010

Datlové ovocné pomazánky (džemy)

Přírodní datlové ovocné pomazánky z Klášterní officíny s fruktozou vhodné i pro diabetiky. Mají velký podíl ovoce a jsou vyráběny bez přidání konzervantů, stabilizátorů či barviv. Jsou vyrobené z datlových plodů, citronu, koření fruktozy, pektinu a to ve čtyřech lahodných variacích: Datlová s citronem, Datlová se skořicí, Datlová se zázvorem a Datlová ORIENT. Jsou vhodné všude tam, kde používáte klasické džemy.

Hmotnost : 300 g

Dárková úprava 

Zpět na přehled Zpět na přehled